top of page

Люк, з якого вилетіла ракета у крейсер «москва», покажуть в Музеї становлення української націїЛюк, з якого запускали українську ракету «Нептун» у крейсер «москва», та яка її успішно потопила, планують розмістити у Музеї становлення української нації. Про це журналістці видання «Вечірній Київ» розповів директор благодійного фонду «На часі» Руслан Клименко.


Подарований люк вже підписали: командир миколаївської бригади, засновники благодійної організації «На часі» та мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, чим підтвердив оригінальність історичного артефакту.

До слова, інсталяція ще не завершена. Русланові знадобиться ще кілька днів, щоби фіналізувати роботу. Він планує підсвітити її та додати металевий напис. А після — інсталяцію розмістять в Музеї становлення української нації.

Утім, дехто з киян вже міг побачити експонат на другому «Київському форумі волонтерів», який провели сьогодні, 8 грудня, у Будинку Профспілок України.

Надалі його планують представити в окремому Музеї національно-визвольної війни, створення якого у процесі.

«Це буде експозиція, яка охоплює не тільки часи повномасштабної війни, а всю 400-річну боротьбу українців з росією. Нині збираємо артефакти. Експонат БФ „На часі“ буде одним з них», — каже нашому виданню Микола Дичка, керівник відділу промоцій та корпоративних зв’язків Музею становлення української нації.

Поки йде пошук приміщення та ресурсів для унікального проєкту, люк представлять у Музеї становлення української нації. Про це працівники обіцяють повідомити на офіційній сторінці у фейсбук.

Нагадаємо, 13 квітня українські військові влучили ракетами «Нептун» у російський ракетний крейсер «москва», який був флагманом чорноморського флоту рф. Це саме той корабель, який погрожував військовим на острові Зміїний та отримав відповідь: «Русский военный корабль, иди на…!»


Comments


bottom of page